Turnaj Žiakov

Turnaj Žiakov 2018

       Utorok 13. februára sa v telocvični ZŠ konal 3. ročník turnaja žiakov TJ Vihorlat. Turnaja sa zúčastnilo 8 družstiev, ktoré boli rozdelené do dvoch skupín. V skupinách si tímy zahrali každý s každým v hracom čase 6 minút. Prvé družstva v oboch skupinách postúpili do semifinále, tretie a štvrté družstvá v skupine si zahrali o 5. a 7. miesto. Následne sa hrali dva zápasy semifinále, zápas o tretie miesto a samotné finále. Všetky tieto zápasy o umiestnenie nám určili nasledovné konečné poradie družstiev:

1. miesto: Branislav Repko, Radoslav Repko, Semir Terpák
2. miesto: Richard Žír, Dávid Demčák, Jana Michalenková
3. miesto: Samuel Dudič, Róbert Kurilla, Lukáš Cenkner, Juraj Kostišče
4. miesto: Marek Kislík, Lukáš Zaremba, Juraj Cacara
5. miesto: Patrik Kurilla, Samuel Koco, Richard Koco, Nikolas Gajdoš
6. miesto: Tomáš Gnip, Adríán Dudič, Juraj Koco, Stanislav Koco
7. miesto: Jozef Kislík, Michal Demčák, Marián Zaremba
8. miesto: Bibiána Žírová, Františka Škutková, Karin Demčáková, Zdenka Langerová

Najlepším strelcom turnaja sa stal Semir Terpák s počtom gólov 18.

Na záver podujatia boli ocenené tri najlepšie družstvá a najlepší strelec turnaja. Ceny odovzdal starosta obce spolu s predsedom TJ Vihorlat a riaditeľom ZŠ Zemplínske Hámre. Poďakovanie za predvedenú hru patrí všetkým deťom, ktoré turnaja zúčastnili, najmä preto, že uprednostnili futbal a pohyb pred facebookom a hraním počítačových hier. 


Turnaj Žiakov 2017

         Presne po roku, dňa 28.01.2017 sa uskutočnil 2. ročník Turnaja Žiakov TJ Vihorlat. Turnaja sa zúčastnilo 5 trojčlenných družtiev, ktoré si zahrali systémom každý s každým v hracom čase 2 x 5 minút. Za výhru družstvo zíksalo 3 body, remízu 1 a prehru 0 bodov. Turnaja sa zúčastnili títo hráči: Lukáš Zaremba, Dávid Demčák, Janka Michalenková, Diana Červeňáková, Adriana Staroňová, Róbert Kurilla, Radoslav Repko, Branislav Repko, Samuel Škutka, Richard Žír, Lukáš Cenkner, Adrian Suchý, Gabriel Žukovič, Marek Levandovsky a Ján Pačuta. Počas turnaja sa hralo aj o cenu pre najlepšieho strelca, ktorú získal s 12 gólmi Gabriel Žukovič. Po odhratí všetkých zápasov bola zstavená tabuľka, ktorá určila konečné poradie družtiev:

1. Miesto: Gabriel Žukovič, Marek Levandovsky, Ján Pačuta - 10 Bodov
2. Miesto: Lukáš Zaremba, Dávid Demčák, Janka Michalenková - 8 bdov
3. Miesto: Radoslav Repko, Branislav Repko, Samuel Škutka - 6 bodov
4. MIesto: Diana Červeňáková, Richard Žír, Lukáš Cenkner - 4 body
5. Miesto: Róbert Kurilla, Adriana Staroňová, Adrián Suchý - 0 bodov

Ocenené boli tradične najlepšie tri družstvá. Ceny odovzdal starosta Obce spolu s predsedom TJ Vihorlat a riaditeľom ZŠ Zemplínske Hámre. Poďakovanie za peknú hru patrí všetkým deťom, ktoré uprednostnili šport a zdravý pohyb pred ostatnými činnosťami a turnaja sa zúčastnili...


Turnaj Žiakov 2016

          Dňa 28.01.2016 sa v telocvični ZŠ uskutočnil turnaj žiakov vo futbale. Turnaj organizoval futbalový oddiel TJ Vihorlat Zemplínske Hámre v spolupráci s Obecným úradom a ZŠ Zemplínske Hámre. Zúčastnilo sa ho 6 trojčlenných družstiev, ktoré boli zložené z chlapcov a dievčat našej školy. Na turnaji sa zúčastnili títo žiaci: Branislav Repko, Radoslav Repko, Marek Kislík, Samuel Škutka, Juraj Cacara, Michal Zaremba, Dávid Demčák, Lukáš Zaremba, Róbert Kurilla, Samuel Dudič, Emil Dudič, Lukáš Šimon, Janka Michalenková, Radka Mikerová, Františka Škutková, Anna Cacarová, Scarlet Gajdošová, Nikola Hofnerová a Júlia Lukáčová.

           Turnaj sa hral systémom každý s každým. Za víťazstvo sa udeľovali 3 body, za remízu 1 a za prehru 0 bodov. Po odohratí všetkých zápasov sa vytvorila tabuľka s konečným poradím, pri čom prvé tri miesta boli ohodnotené cenami. Víťazom turnaja sa s 13 bodmi stalo družstvo v zložení: Dávid Demčák, Lukáš Zaremba a Janka Michalenková. Na 2. mieste sa s 11 bodmi umiestnilo družstvo v zložení: Michal Zaremba, Samuel Škutka a Juraj Cacara. Tretie miesto sa podarilo získať družstvu, ktoré získalo 9 bodov a tvorili ho títo hráči: Marek Kislík, Branislav Repko a Radoslav Repko. Najlepším strelcom turnaja sa stal Dávid Demčák, ktorý v piatich zápasoch zaznamenal 10 gólov. Všetkým zúčastneným mužstvám patrí vďaka za účasť, snahu a predvedené výkony, úspešným družstvám gratulujeme...