Vianočný Turnaj

Vianočný Turnaj 2017

V poradí už 6. ročník Vianočného turnaja TJ Vihorlat Zemplínske sa konal 23.12.2017. Na turnaj sa prihlásilo 8 družstiev, ktoré boli zložené najmä zo súčasných, ale aj niekdajších hráčov TJ Vihorlat. 

Zloženie prihlásených družstiev: 

RED WINGS: Tomáš Cenkner, Ján Barna, Tomáš Kislík, Ľubomír Maliňák, Štefan Maliňák.
RSF TEAM: Matúš Brečka, Štefan Max, Radoslav Jenčík, Jozef Širgeľ, Jakub Max, Jakub Biľanský.
LEON TEAM: Peter Gnip, Daniel Giertl, Jaroslav Vaceľ, Dávid Gnip, Samuel Čochráč.
FC LUHY: Patrik Širgeľ, Tomáš Barna, Tomáš Burik, Matúš Michalenko, Jozef Michalenko, Milan Harvan.
MOPS PRESS: Tomáš Ľonc, Patrik Pašek, Marek Vozár, Matúš Hanc, Jozef Gutter.
KEPIČ TEAM: František Kepič, Martin Kepič, Števo Kepič, Jozef Kepič, Jozef Kepič ml., Matúš Marinič.
TEAM 83: Ján Vozár, Michal Cenkner, Miroslav Kotus, Ján Dudič, Michal Hudák.
TRÉNEROV TÍM: Emil Karľa, Peter Karľa, Martin Karľa, Daniel Burik, Viktor Lacko.

Prihlásené družstvá boli pred turnajom rozlosované do dvoch skupín. Hrací čas bol stanovený na 2 x 6 minút a už tradične sa v poli hralo traja na troch s neobmedzeným striedaním. V skupinách si zahral zápas každý s každým. Po týchto zápasoch sa zrodili nasledovné výsledky a tabuľky.

Prvé dve družstvá zo skupín postupovali do semifinále, tretie a štvrté tímy si zahrali o umiestnenie. V prvom semifinále víťazi A-Skupiny Red Wings zdolali RSF Team 2:4. V druhom semifinále víťazi B-Skupiny FC Luhy zdolali LEON Team 5:2. V súboji o 3. miesto RSF TEAM proti LEON-om otočil z nepriaznivého 2:4 na 5:4 a obsadil bronzovú priečku. Vo finále sa stretli chlapci z Red Wings a FC Luhy, družstvá, ktoré išli turnajom bez prehry. Po vyrovnanom a bojovnom výkone z oboch strán sa z víťazstva na Vianočnom turnaji po prvý krát tešili hráči FC LUHY. Najlepším strelcom turnaja sa stal Ján BARNA z družstva RED WINGS, ktorý v piatich zápasoch strelil 9 gólov. Po odovzdaní cien starostom obce a predsedom klubu sa všetci účastníci turnaja presunuli do Penziónu Luki, kde pre nich bol nachystaný guľáš a občerstvenie. Všetkým zúčastneným mužstvám patrí vďaka za účasť a predvedené výkony. Tešíme sa na vás znova rok ! 

Vianočný Turnaj 2016

          V sobotu 17.12.2016 sa v našej telocvični uskutočnil už 5. ročník Vianočného turnaja vo futbale. Turnaj bol tradične organizovaný TJ Vihorlat Zemplínske Hámre v spolupráci s Obecným úradom a ZŠ Zemplínske Hámre. Na turnaj sa nám prihlásilo 8 mužstiev, ktoré boli zložené predovšetkým z domácich hráčov, no turnaja sa zúčastnilo aj niekoľko hráčov zo Sniny, Stakčína a Belej n/C.

Zloženie prihlásených družstiev:

1. Dorastenci: Peter Gnip, Dávid Gnip, René Burik, Daniel Giertl, Jaroslav Vaceľ.

2. Mapes: Jozef Kapráľ, Peter Holota, Ján Andrejko, Ján Gerboc, Samuel Holovka, Tomáš Lipa.

3. RSF Team: Štefan Max, Jakub Max, Jozef Širgeľ, Matúš Brečka.

4. Mojsejovci: Dávid Mika, Martin Marinič, Ján Marinič, Pavol Kovka, Dávid Hrežik.

5. FC Luhy: Patrik Širgeľ, Jozef Michalenko, Matúš Michalenko, Pavol Michalenko, Tomáš Burik.

6. Imigranti: Ján Miker, Michal Pipta, Martin Dický, Jozef Rebič, Martin Kováč.

7. Red Wings: Tomáš Cenkner, Tomáš Kislík, Dávid Žír, Ľubomír Maliňák, Michal Molnár.

8. Gogo Team: Tomáš Ľonc, Patrik Pašek, František Kepič, Ondrej Ferko, Samo Ľonc, Samo Čochráč.

          Prihlásené družstvá boli pred turnajom rozlosované do dvoch skupín. Hralo sa 2 x 6 minút, vždy traja na troch s neobmedzeným striedaním. V skupinách si zahral každý s každým, do semifinále postupovali prvé dve družstvá a zápasy v skupinách určili nasledovné poradie:

           V prvom semifinále víťazi A-Skupiny Dorastenci nestačili na družstvo Red Wings, ktorému podľahli 2:4. V druhom semifinále víťazi B-Skupiny, družstvo Mapes, hladko zdolali FC Luhy po výsledku 7:1. V súboji o 3. miesto FC Luhy oplatili Dorastencom vysokú prehru zo skupiny a zdolali ich výsledkom 6:1. Podobne dopadlo aj finále, kde chlapci z Red Wings dokázali Mapesu oplatiť prehru zo skupiny a po výbornom výkone a výsledku 3:1 sa mohli radovať z prvého miesta. Najlepším strelcom turnaja sa stal Ján Andrejko z družstva Mapes, ktorý v piatich zápasoch strelil 9 gólov. Po odovzdaní cien starostom obce a predsedom klubu sa všetci účastníci turnaja presunuli do Pohostinstva u Bačara, kde pre nich bol nachystaný guľáš. Všetkým zúčastneným mužstvám patrí vďaka za účasť a predvedenú hru. Dúfame, že tradícia bude pokračovať a o rok sa toto podujatie znova zopakuje...


KONEČNÉ PORADIE:

1. miesto:  Red Wings
2. miesto: Mapes
3. miesto: FC Luhy
4. miesto: Dorastenci
5. miesto: Gogo Team
6. miesto: RSF Team
7. miesto:  Mojsejovci
8. miesto:  Imigranti

Vianočný Turnaj 2015

          V sobotu 19.12.2015 sa v telocvični uskutočnil 4. ročník Vianočného turnaja vo futbale v kategórií dospelých. Na organizácií tohto turnaja sa podieľala TJ Vihorlat Zemplínske Hámre v spolupráci s Obecným úradom a ZŠ Zemplínske Hámre. Na turnaj sa prihlásilo 7 mužstiev, ktoré boli zložené z aktívnych a aj bývalých hráčov TJ Vihorlat.

Zloženie prihlásených družstiev:

1. Iluminanti: Peter Gnip, Dávid Gnip, Dominik Blaho, Daniel Giertl, Dávid Pipta.

2. Korby: Jaroslav Vaceľ, František Zoller, Ján Miker, Miroslav Zoller, Michal Pipta.

3. Divokí Andelé: Tomáš Ľonc, Patrik Pašek, Dávid Kurilla, Peter Burik, Dominik Burik, Peter Pipta.

4. Ľaváci: Tomáš Cenkner, Tomáš Kislík, Ján Barna, Štefan Maliňák, Ľubomír Maliňák.

5. Čongo-Bongo Team: Matúš Michalenko, Pavol Michalenko, Miroslav Rosič, Ondrej Ferko.

6. RSF Team: Štefan Max, Jakub Max, Jozef Širgeľ, Patrik Širgeľ.

7. GOGO Team: František Kepič, Martin Kepič, Ondrej Hasič, Tomáš Revák, Marek Majerník.

          Turnaj sa odohral systémom každý s každým, pričom za víťazstvo sa udeľovali 3 body, za remízu 1 a za prehru 0. Pre všetky mužstvá to znamenalo, že si zahrajú po 6 zápasov. Po odohratí všetkých 21 zápasov sa vytvorila tabuľka, ktorá určila konečné poradie. Víťazom turnaja sa zaslúžene stalo mužstvo Čongo-Bongo Team, ktoré ako jediné vyhralo všetky zápasy a získalo plný počet bodov. Na 2. mieste sa umiestnili Ľaváci, ktorí na turnaji prehrali len jeden zápas s neskoršími víťazmi a spolu získali 15 bodov. Pekné 3. miesto obsadilo dorastenecké mužstvo s názvom Iluminanti. Za 4 víťazstva a 2 prehry sa im podarilo nazbierať 12 bodov. Najlepším strelcom turnaja sa stal Tomáš Cenkner, ktorý v spomínaných šiestich zápasoch spolu zaznamenal 19 gólov.

          Po odovzdaní cien starostom obce a predsedom klubu sa všetci účastníci turnaja presunuli do Pohostinstva u Bačara, kde pre nich bolo nachystané posedenie. Všetkým zúčastneným mužstvám patrí vďaka za účasť a predvedenú hru. Dúfame, že tradícia bude pokračovať a o rok sa toto podujatie znova zopakuje... 


KONEČNÉ PORADIE:

1. miesto: Čongo-Bongo Team
2. miesto: Ľaváci
3. miesto: Iluminanti
4. miesto:  Divokí Andelé
5. miesto:  Korby
6. miesto:  RSF Team
7. miesto:   Gogo Team

Vianočný Turnaj 2014

            V sobotu 20.12.2014 sa v telocvični ZŠ Zemplínske Hámre uskutočnil 3. ročník Vianočného turnaja vo futbale. Na organizácií tohto turnaja sa podieľal futbalový klub TJ Vihorlat Zemplínske Hámre v spolupráci s Obecným úradom. Na turnaj sa prihlásilo 7 mužstiev, ktoré boli zložené prevažne z aktívnych a bývalých hráčov TJ Vihorlat. Hralo sa systémom každý s každým a po odohratí všetkých 21 zápasov bola vytvorená tabuľka, ktorá určila konečné poradie. Víťazom turnaja sa po roku opäť stalo mužstvo RSF Team, ktoré na turnaji ako jediné ani raz neprehralo a v šiestich zápasoch nazbieralo 16 bodov.

             Na 2. mieste sa s trinástimi bodmi umiestnilo mužstvo s názvom Ľaváci a 3. miesto obsadili FC Luhy, ktoré nazbierali 12 bodov. Najlepším strelcom Vianočného turnaja sa stal Ondrej Ferko z mužstva Čongo-Bongo Team. Po odovzdaní cien starostom obce a predsedom klubu sa všetci účastníci turnaja presunuli do Pohostinstva u Bačara, kde pre nich bolo nachystané posedenie pri chutnom guľáši. Všetkým hráčom a funkcionárom ďakujeme za účasť, skvelý futbal a hlavne dobrú zábavu.

.

KONEČNÉ PORADIE:

1. miesto:  RSF Team
2. miesto: Ľaváci
3. miesto: FC Luhy

4. miesto: Čongo-Bongo Team
5. miesto: Dorastenci
6. miesto: Divoký Andelé
7. miesto:  Gogo Team 

Prehľad doterajších víťazov:

rok 2012 - Ulič
rok 2013 - RSF TEAM
rok 2014 - RSF TEAM
rok 2015 - Čongo - Bongo Team
rok 2016 - RED WINGS
rok 2017 - FC LUHY