Zhodnotenie jesennej časti sezóny 2015/2016:

30.11.2015

        Družstvo dospelých vedené hrajúcim trénerom Tomášom Cenknerom sa po skončení jesennej časti sezóny 2015/2016 umiestnilo s 28 bodmi v tabuľke na 3. mieste (zo 14 mužstiev). Začiatok sezóny vyzeral veľmi sľubne, mužstvo malo po 8. kole na konte 22 bodov za 7 víťazstiev a 1 remízu. Vo zvyšných šiestich jesenných zápasoch však pribudli na konto už len 2 domáce víťazstvá a až 4 prehry na ihriskách súperov. Najmä kvôli týmto prehrám mužstvo kleslo na spomínané 3. miesto, s ktorým vedenie klubu a hráči nie sú spokojní. Cieľom je umiestniť sa v tabuľke prinajhoršom na 2. mieste.

         Dorastenci sa pod vedením Matúša Brečku po jeseni umiestnili v tabuľke na 8. mieste (z 13 účastníkov). V 13 zápasoch nazbierali 18 bodov za 6 víťazstiev a 7 prehier. Možno povedať, že v tomto ročníku je dorastenecká I. trieda veľmi vyrovnanou súťažou. Aj v silnej konkurencii sa naši chlapci mohli umiestniť na krajšom mieste, ak by lepšie zvládli domáce zápasy s Jasenovom, Ptičim a Kamenicou n/C. Pochvala im však patrí za výborný výkon vo vyhratom zápase v Stakčíne a tiež za víťazstvo v derby zápase doma s Belou n/C. V jarnej časti je cieľom poskočiť v tabuľke aspoň o nejaké dve priečky smerom hore.

          Počas roka bolo vytvorené aj úplne nové družstvo žiakov. Na začiatok boli prihlásení do súťaže, kde sa hrá turnajovým spôsobom malý futbal. Do skupiny dostali Ubľu a Ulič. V nej zaznamenali 3 remízy a 3 prehry, po jeseni im so získanými 3 bodmi patrí 3. miesto. Mužstvo je zložené zo žiakov základnej školy, väčšina z nich sú vekom ešte mladší žiaci, no hrávajú v tejto súťaži najmä proti starším žiakom. Chlapcom patrí pochvala za snahu v zápasoch proti skúsenejším súperom a predovšetkým za zodpovedný prístup k tréningom.